HEP-600C-48
HEP-600C-48 MEAN WELL USA Inc.
HEP-600C-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHRGR ENCLOSED 57.6V 10.5A
Features: LED Indicator
Packaging: Box
Battery Cell Size: 48V
Size / Dimension: 11.02" L x 5.67" W x 1.91" H (280.0mm x 144.0mm x 48.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 305VAC, 127 ~ 431VDC
Type: Enclosed
Termination Style: Screw Terminal
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 600W
Voltage - Nominal: 57.6V
Charge Current - Max: 10.5A
Part Status: Active
Number of Cells: 1
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: BATT CHRGR ENCLOSED 57.6V 10.5A, Features: LED Indicator, Packaging: Box, Battery Cell Size: 48V, Size / Dimension: 11.02" L x 5.67" W x 1.91" H (280.0mm x 144.0mm x 48.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 305VAC, 127 ~ 431VDC, Type: Enclosed, Termination Style: Screw Terminal, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 600W, Voltage - Nominal: 57.6V, Charge Current - Max: 10.5A, Part Status: Active, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HEP-600C-48 HEP-600C-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. hep-600c-spec.pdf Battery Chargers 1-OUT 57.6V 10.5A 600W
Кількість Ціна
на замовлення 12 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
HEP-600C-48 HEP-600C-48 Виробник : MEAN WELL HEP_600C_SPEC.PDF Battery Chargers 46.1-60.5V 5.2-10.5A 600W Battery Charger