HF-LPT200-1 HIGH-FLYING
Виробник: HIGH-FLYING
Wi-Fi 2.4G 802.11bgn Module, UART/SPI/GPIO, on-board chip antenna 2.8?3.6V, 12?200mA, -40?85°C, dimensions 22?13.5?3mm, SMT17 package HF-LPT200-1 RF HF-LPT200-1
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Wi-Fi 2.4G 802.11bgn Module, UART/SPI/GPIO, on-board chip antenna 2.8?3.6V, 12?200mA, -40?85°C, dimensions 22?13.5?3mm, SMT17 package HF-LPT200-1 RF HF-LPT200-1, кількість в упаковці: 2 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HF-LPT200-1 Виробник : HIGH-FLYING Wi-Fi 2.4G 802.11bgn Module, UART/SPI/GPIO, on-board chip antenna 2.8?3.6V, 12?200mA, -40?85°C, dimensions 22?13.5?3mm, SMT17 package HF-LPT200-1 RF HF-LPT200-1