Продукція > AVX > HF0BA1440A7TR250
HF0BA1440A7TR250
HF0BA1440A7TR250 AVX
AVX_MLO_HP_Filters-1386979.pdf
Виробник: AVX
Signal Conditioning 1440MHz Size 3116 SMT High Pass Filter
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILT HIGH PASS 1.44GHZ 19ULGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 19-ULGA, Filter Type: High Pass, Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.44GHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HF0BA1440A7TR\250 HF0BA1440A7TR\250 Виробник : KYOCERA AVX AVX-MLO_HP-Filters.pdf Description: RF FILT HIGH PASS 1.44GHZ 19ULGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 19-ULGA
Filter Type: High Pass
Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.44GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
HF0BA1440A7TR\250 HF0BA1440A7TR\250 Виробник : KYOCERA AVX AVX-MLO_HP-Filters.pdf Signal Conditioning 1440MHz Size 3116 SM T High Pass Filter