Продукція > KYOCERA AVX > HF0BA1550A7TR\250
HF0BA1550A7TR\250
HF0BA1550A7TR\250 KYOCERA AVX
AVX-MLO_HP-Filters.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILT HIGH PASS 1.55GHZ 19ULGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 19-ULGA
Filter Type: High Pass
Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.55GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILT HIGH PASS 1.55GHZ 19ULGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 19-ULGA, Filter Type: High Pass, Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.55GHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HF0BA1550A7TR250 HF0BA1550A7TR250 Виробник : KYOCERA AVX AVX_MLO_HP_Filters-1386979.pdf Signal Conditioning 1550MHz Size 3116 SMT High Pass Filter
на замовлення 464 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
HF0BA1550A7TR\250 HF0BA1550A7TR\250 Виробник : KYOCERA AVX AVX-MLO_HP-Filters.pdf Description: RF FILT HIGH PASS 1.55GHZ 19ULGA
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 19-ULGA
Filter Type: High Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.55GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
на замовлення 457 шт:
HF0BA1550A7TR\250 HF0BA1550A7TR\250 Виробник : KYOCERA AVX AVX-MLO_HP-Filters.pdf Signal Conditioning 1550MHz Size 3116 SM T High Pass Filter