HF300GJ-Z
HF300GJ-Z Monolithic Power Systems Inc.
?srsltid=AfmBOoqJhlTQji7IclWHaHiz__H_QBK1xRhtB2CqwgOivK8wByxl58bj
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: HIGH-FREQUENCY, IDEAL-CLAMPING F
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Frequency - Switching: 300kHz
Internal Switch(s): No
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 7.5V ~ 90V
Supplier Device Package: TSOT-23-6
Fault Protection: Current Limiting
Voltage - Start Up: 5.15 V
на замовлення 2937 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIGH-FREQUENCY, IDEAL-CLAMPING F, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Frequency - Switching: 300kHz, Internal Switch(s): No, Output Isolation: Isolated, Topology: Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 7.5V ~ 90V, Supplier Device Package: TSOT-23-6, Fault Protection: Current Limiting, Voltage - Start Up: 5.15 V.
Інші пропозиції HF300GJ-Z
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency - Switching: 300kHz
Internal Switch(s): No
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Voltage - Start Up: 5.15 V