Продукція > TDK > HF30ACB322513-TD25
HF30ACB322513-TD25
HF30ACB322513-TD25 TDK
beads_automotive_signal_hfxxacb3225_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK
Ferrite Beads 31ohms@100MHz 400mA Signal Line AEC-Q200
на замовлення 1485 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 31 OHM 1210 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.059" (1.50mm), Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 31 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HF30ACB322513-TD25 HF30ACB322513-TD25 Виробник : TDK Corporation beads_automotive_signal_hfxxacb3225_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FERRITE BEAD 31 OHM 1210 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 31 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Current Rating (Max): 400mA
Number of Lines: 1