HF30ACC201209-T
HF30ACC201209-T TDK Corporation
beads_commercial_power_hfxxacc2012_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 7 OHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 7 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 7 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 1.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 7 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HF30ACC201209-T Виробник : TDK beads_commercial_power_hfxxacc2012_en.pdf 04+
на замовлення 6000 шт:
HF30ACC201209-T HF30ACC201209-T Виробник : TDK Corporation beads_commercial_power_hfxxacc2012_en.pdf Description: FERRITE BEAD 7 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 1.5A
Number of Lines: 1