Продукція > TDK > HF30ACC201209-TD25
HF30ACC201209-TD25
HF30ACC201209-TD25 TDK
beads_automotive_power_hf-acc_en-469231.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Beads 7ohms@100MHz 1.5A Signal Line AEC-Q200
на замовлення 2581 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 7 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 1.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 7 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HF30ACC201209-TD25 HF30ACC201209-TD25 Виробник : TDK Corporation beads_automotive_power_hfxxacc2012_en.pdf Description: FERRITE BEAD 7 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 7 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 1.5A
Number of Lines: 1