Продукція > TDK CORPORATION > HF30ACC322513-TD25
HF30ACC322513-TD25
HF30ACC322513-TD25 TDK Corporation
beads_automotive_power_hfxxacc3225_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 31 OHM 1210 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 31 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 186 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 31 OHM 1210 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.059" (1.50mm), Current Rating (Max): 1.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 31 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HF30ACC322513-TD25 HF30ACC322513-TD25 Виробник : TDK beads_automotive_power_hfxxacc3225_en.pdf?ref_disty=digikey Ferrite Beads 31ohms@100MHz 1.5A Signal Line AEC-Q200
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
HF30ACC322513-TD25 HF30ACC322513-TD25 Виробник : TDK Corporation beads_automotive_power_hfxxacc3225_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FERRITE BEAD 31 OHM 1210 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Current Rating (Max): 1.5A
Number of Lines: 1