Продукція > TDK > HF30ACC635050-T
HF30ACC635050-T TDK
ACC_Series_Rev20010531.pdf
Виробник: TDK
06+
на замовлення 310 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 750 OHM 2520 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2520 (6450 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.252" L x 0.197" W (6.40mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Height (Max): 0.198" (5.04mm), Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 750 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції HF30ACC635050-T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HF30ACC635050-T HF30ACC635050-T Виробник : TDK Corporation ACC_Series_Rev20010531.pdf Description: FERRITE BEAD 750 OHM 2520 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2520 (6450 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.252" L x 0.197" W (6.40mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.198" (5.04mm)
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 750 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
HF30ACC635050-T HF30ACC635050-T Виробник : TDK ACC_Series_Rev20010531.pdf Ferrite Beads 750 OHM 25% 3.0A