Продукція > Реле > HF3FA/012-HSTF
HF3FA/012-HSTF
Код товару: 170619
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HF3FA/012-HSTF HF3FA/012-HSTF Виробник : HONGFA hf3fat.pdf Power Relay 12VDC 15A SPST(19x15.2x15.5)mm THT
на замовлення 582 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 114
Description: Relay: electromagnetic; SPST-NO; Ucoil: 12VDC; 15A; 10A/277VAC
Type of relay: electromagnetic
Contacts configuration: SPST-NO
Relay variant: subminiature
Operating temperature: -40...85°C
Release time: 5ms
Operate time: 10ms
Body dimensions: 19x15.5x15.5mm
Contact resistance: 100mΩ
Coil power consumption: 360mW
Coil voltage min.: 9V DC
Rated coil voltage: 12V DC
Coil voltage max.: 15.6V DC
Contact current max.: 15A
DC contacts rating @R: 10A / 28V DC
AC contacts rating @R: 10A / 277V AC
Switched voltage: max. 28V DC; max. 277V AC
Contact material: AgSnO2
Coil resistance: 400Ω
Mounting: PCB
товару немає в наявності
З цим товаром купують
Реле SRD-48VDC-SL-C 5 pins (Songle)
2 Додати до обраних Обраний товар
SRD-datasheet.PDF
Виробник: Songle
Реле
Тип реле: Реле середньої потужності (5-20А)
Опис: Тип контактів: 1C. U котушки: 48VDC. I комутації. макс.10А. R котушки: 6,4 KOhm
Габарити: 19x15,5x15,3 mm
Напруга котушки: 48 VDC
Струм макс.: 10 A
Конфігурація контактів: SPDT(1C)
Напруга перемикання: 250 VAC. 30 VDC
у наявності: 37 шт
22 шт - склад
9 шт - РАДІОМАГ-Київ
2 шт - РАДІОМАГ-Львів
4 шт - РАДІОМАГ-Харків
очікується: 100 шт
Кількість Ціна
KLS6-MF72-5D11
1 Додати до обраних Обраний товар
kls6-mf72-datasheet.pdf
KLS6-MF72-5D11
Виробник: KLS
Пасивні компоненти > Термістори
Опис: NTC термістор, 5 Ohm, 4A, D = 11mm
Опір: 5 Ohm
Застосування: Запобіжні
Струм,макс.: 4A
Тип: NTC
Розмір: D=11 mm
у наявності: 781 шт
745 шт - склад
31 шт - РАДІОМАГ-Київ
3 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
очікується: 30 шт
30 шт - очікується
Мінімальне замовлення: 7
SMBJ200A
SMBJ200A
KLS6-MF72-20D11
kls-6-mf72.pdf
KLS6-MF72-20D11
Виробник: KLS
Опис: NTC термістор, 20 Ohm, 2A, D = 12,5mm
Опір: 20 Ohm
Застосування: Запобіжні
Струм,макс.: 2A
Тип: NTC
Розмір: D=11 mm
130 шт - РАДІОМАГ-Київ
28 шт - РАДІОМАГ-Львів
76 шт - РАДІОМАГ-Харків
24 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 6
LM2902D
LM124,A,224,A,324,A,Y,2902,Q.pdf
LM2902D
Виробник: ST
Мікросхеми > Операційні підсилювачі
Корпус: SO-14
Vc, V: 3…32/±1,5…16 V
BW,MHz: 1,2 MHz
Vio,mV(напр.зміщ.): 7 mV
Температурний діапазон: -40…+125°C