Продукція > TDK > HF60T14X7X8
HF60T14X7X8
HF60T14X7X8 TDK
ferrite_nz_emc_ring_en.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Toroids / Ferrite Rings MnZn T7F 14x7x8mm
на замовлення 1557 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис HF60T14X7X8 TDK
Description: FERRITE CORE TOROID, Packaging: Tray, Diameter: 0.551" (14.00mm), Height: 0.276" (7.00mm), Core Type: Toroid, Initial Permeability (µi): 1600, Finish: Epoxy, Gap: Ungapped, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Diameter: 0.551" (14.00mm)
Height: 0.276" (7.00mm)