Продукція > TDK > HF60T22X10X14
HF60T22X10X14
HF60T22X10X14 TDK
ferrite_nz_emc_ring_en.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Toroids / Ferrite Rings MnZn T7F 22x10x14mm
на замовлення 1696 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE TOROID, Packaging: Tray, Diameter: 0.866" (22.00mm), Height: 0.394" (10.00mm), Core Type: Toroid, Initial Permeability (µi): 1600, Finish: Epoxy, Gap: Ungapped, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Diameter: 0.866" (22.00mm)
Height: 0.394" (10.00mm)