HF900GS-Z
HF900GS-Z Monolithic Power Systems Inc.
86
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 14SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 11 Leads
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Frequency - Switching: 300kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 900V
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 10.1V ~ 24.5V
Supplier Device Package: 14-SOIC-11
Fault Protection: Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit
Control Features: Soft Start
Part Status: Active
Power (Watts): 1.45 W
на замовлення 1410 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 14SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 11 Leads, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Frequency - Switching: 300kHz, Internal Switch(s): Yes, Voltage - Breakdown: 900V, Output Isolation: Isolated, Topology: Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 10.1V ~ 24.5V, Supplier Device Package: 14-SOIC-11, Fault Protection: Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit, Control Features: Soft Start, Part Status: Active, Power (Watts): 1.45 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency - Switching: 300kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 900V
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Control Features: Soft Start
Part Status: Active
Power (Watts): 1.45 W