HF90T14X7X8
HF90T14X7X8 TDK Corporation
ferrite_nz_emc_ring_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE CORE TOROID
Packaging: Tray
Diameter: 0.551" (14.00mm)
Height: 0.276" (7.00mm)
Core Type: Toroid
Initial Permeability (µi): 5000
Finish: Epoxy
Gap: Ungapped
Part Status: Active
на замовлення 336 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE TOROID, Packaging: Tray, Diameter: 0.551" (14.00mm), Height: 0.276" (7.00mm), Core Type: Toroid, Initial Permeability (µi): 5000, Finish: Epoxy, Gap: Ungapped, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HF90T14X7X8 HF90T14X7X8 Виробник : TDK ferrite_nz_emc_ring_en.pdf Ferrite Toroids / Ferrite Rings MnZn HF90 14x7x8mm