Продукція > TDK > HF90T18X10X10
HF90T18X10X10
HF90T18X10X10 TDK
ferrite_nz_emc_ring_en.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Toroids / Ferrite Rings MnZn HF90 18x10x10mm
на замовлення 1057 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE TOROID, Packaging: Tray, Diameter: 0.709" (18.00mm), Height: 0.394" (10.00mm), Core Type: Toroid, Initial Permeability (µi): 5000, Finish: Epoxy, Gap: Ungapped.
Packaging: Tray
Diameter: 0.709" (18.00mm)
Height: 0.394" (10.00mm)