HF90T44.5X13X30
HF90T44.5X13X30 TDK Corporation
ferrite_nz_emc_ring_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE CORE TOROID
Packaging: Tray
Diameter: 1.752" (44.50mm)
Height: 0.512" (13.00mm)
Core Type: Toroid
Initial Permeability (µi): 5000
Finish: Epoxy
Gap: Ungapped
Part Status: Active
на замовлення 1616 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FERRITE CORE TOROID, Packaging: Tray, Diameter: 1.752" (44.50mm), Height: 0.512" (13.00mm), Core Type: Toroid, Initial Permeability (µi): 5000, Finish: Epoxy, Gap: Ungapped, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HF90T44.5X13X30 HF90T44.5X13X30 Виробник : TDK ferrite_nz_emc_ring_en.pdf Ferrite Toroids / Ferrite Rings MnZn HF90 44.5x13x30mm