HFB075024-000
HFB075024-000 Laird-Signal Integrity Products
hfb075024-000-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE CORE 124 OHM SOLID 2.4MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging
Material: HF
Length: 0.394" (10.00mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 124Ohm @ 300MHz
Inner Dimension: 0.094" Dia (2.40mm)
Outer Dimension: 0.295" Dia (7.50mm)
Part Status: Active
на замовлення 10022 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE 124 OHM SOLID 2.4MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Material: HF, Length: 0.394" (10.00mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 124Ohm @ 300MHz, Inner Dimension: 0.094" Dia (2.40mm), Outer Dimension: 0.295" Dia (7.50mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFB075024-000 HFB075024-000 Виробник : Laird Performance Materials Catalog_FERRITE_CORES_0717-1846854.pdf Ferrite Cable Cores 124ohms 300MHz 2.39mm Inside Dia.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
HFB075024-000 HFB075024-000 Виробник : Laird Technologies Catalog_FERRITE_CORES_0717.pdf Ferrite Cable Cores 124ohms 300MHz 2.39mm Inside Dia.
Мінімальне замовлення: 7
HFB075024-000 Виробник : Laird Technologies SIP-CAT-Ferritecores-0811.pdf Ferrite Cores 300MHz 124 Ohm Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт