HFB095051-200
HFB095051-200 Laird-Signal Integrity Products
hfb095051-200-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE CORE 120OHM SOLID 5.08MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging
Material: HF
Length: 0.748" (19.00mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 120Ohm @ 300MHz
Inner Dimension: 0.200" Dia (5.08mm)
Outer Dimension: 0.375" Dia (9.52mm)
Part Status: Active
на замовлення 21252 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE 120OHM SOLID 5.08MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Material: HF, Length: 0.748" (19.00mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 120Ohm @ 300MHz, Inner Dimension: 0.200" Dia (5.08mm), Outer Dimension: 0.375" Dia (9.52mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFB095051-200 HFB095051-200 Виробник : Laird Technologies Catalog_FERRITE_CORES_0717.pdf Ferrite Cable Cores 120ohms 300MHz 5.08mm Inside Dia.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
HFB095051-200 HFB095051-200 Виробник : Laird Performance Materials Catalog_FERRITE_CORES_0717-1846854.pdf Ferrite Cable Cores 120ohms 300MHz 5.08mm Inside Dia.
Мінімальне замовлення: 4
HFB095051-200 Виробник : Laird Technologies hfb095051-200-datasheet FERRITE CORE 120 OHM SOLID Група товару: Осердя з феромагнітних матеріалів (крім фільтрів) Од. вим: шт