HFB123049-300
HFB123049-300 Laird-Signal Integrity Products
hfb123049-300-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE 380 OHM HINGED 24.40MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging
Material: HF
Length: 1.000" (25.40mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 258Ohm @ 300MHz
Inner Dimension: 0.192" Dia (4.88mm)
Outer Dimension: 0.485" Dia (12.32mm)
Part Status: Active
на замовлення 2090 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE 380 OHM HINGED 24.40MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Material: HF, Length: 1.000" (25.40mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 258Ohm @ 300MHz, Inner Dimension: 0.192" Dia (4.88mm), Outer Dimension: 0.485" Dia (12.32mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFB123049-300 HFB123049-300 Виробник : Laird Technologies Catalog_FERRITE_CORES_0717.pdf Ferrite Cable Cores 258ohms 300MHz 4.88mm Inside Dia.