HFB160093-200
HFB160093-200 Laird Performance Materials
HFB160093-200-1650929.pdf
Виробник: Laird Performance Materials
Ferrite Cable Cores 120ohms 300MHz 9.25mm Inside Dia.
на замовлення 575 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE 120 OHM SOLID, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Material: HF, Length: 0.748" (19.00mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 120Ohm @ 300MHz, Inner Dimension: 0.364" Dia (9.25mm), Outer Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFB160093-200 HFB160093-200 Виробник : Laird Technologies hfb160093-200-datasheet Ferrite Cable Cores 120ohms 300MHz 9.25mm Inside Dia.
на замовлення 571 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
HFB160093-200 HFB160093-200 Виробник : Laird-Signal Integrity Products hfb160093-200-datasheet Description: FERRITE CORE 120 OHM SOLID
Material: HF
Length: 0.748" (19.00mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 120Ohm @ 300MHz
Inner Dimension: 0.364" Dia (9.25mm)
Outer Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)