HFB160093-300
HFB160093-300 Laird-Signal Integrity Products
hfb160093-300-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE 170 OHM SOLID 9.25MM
Material: HF
Length: 1.102" (27.99mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 170Ohm @ 300MHz
Inner Dimension: 0.364" Dia (9.25mm)
Outer Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Part Status: Active
на замовлення 645 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE 170 OHM SOLID 9.25MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Material: HF, Length: 1.102" (27.99mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 170Ohm @ 300MHz, Inner Dimension: 0.364" Dia (9.25mm), Outer Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFB160093-300 HFB160093-300 Виробник : Laird Technologies Catalog_FERRITE_CORES_0717.pdf Ferrite Cable Cores 156ohms 300MHz 9.3mm Inside Dia.
на замовлення 871 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
HFB160093-300 HFB160093-300 Виробник : Laird Performance Materials Catalog_FERRITE_CORES_0717-1846854.pdf Ferrite Cable Cores 156ohms 300MHz 9.3mm Inside Dia.