HFCW-5500+
HFCW-5500+ Mini-Circuits
HFCW-5500+.pdf
Виробник: Mini-Circuits
Description: CER FILTER 5.5GHZ HIGH PASS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Filter Type: High Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.5GHz (Cutoff)
Insertion Loss: 1.5dB
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Bandwidth: 13.9 GHz
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CER FILTER 5.5GHZ HIGH PASS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad, Filter Type: High Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 5.5GHz (Cutoff), Insertion Loss: 1.5dB, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Bandwidth: 13.9 GHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFCW-5500+ HFCW-5500+ Виробник : Mini-Circuits HFCW-5500+.pdf Description: CER FILTER 5.5GHZ HIGH PASS
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: High Pass
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.5GHz (Cutoff)
Insertion Loss: 1.5dB
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Bandwidth: 13.9 GHz
Кількість Ціна
HFCW-5500+ HFCW-5500+ Виробник : Mini-Circuits HFCW_5500.pdf Signal Conditioning LTCC High Pass Filter, 6100 - 20000 MHz
HFCW-5500+ Виробник : Mini-Circuits HFCW-5500+.pdf LTCC High Pass Filter, 6100 - 20000 MHz Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт