HFD2/012-S
Код товару: 181585
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFD2/012-S Виробник : Hongfa Relay Реле: электромагнитное, DPDT, Uобмотки: 12ВDC, 1A/125ВAC, 3A/30ВDC Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
на замовлення 775 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
HFD2/012-S Виробник : HONGFA hfd2.pdf Power Relay 12VDC 3A DPDT(20.2x10.2x10.6)mm THT