HFE1600-12
HFE1600-12 TDK-Lambda
hfe1600_e.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK-Lambda
Rack Mount Power Supplies 1596W 12V 133A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 1600W, Power (Watts): 1600W, Features: Adjustable Output, Load Sharing, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 12.61" L x 3.40" W x 1.61" H (320.4mm x 86.2mm x 40.8mm), Mounting Type: Rack Mount, Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, Type: Front End, Operating Temperature: -20°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 133 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFE1600-12 HFE1600-12 Виробник : TDK-Lambda hfe1600_e.pdf?ref_disty=digikey Description: AC/DC CONVERTER 12V 1600W
Power (Watts): 1600W
Features: Adjustable Output, Load Sharing, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 12.61" L x 3.40" W x 1.61" H (320.4mm x 86.2mm x 40.8mm)
Mounting Type: Rack Mount
Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC
Type: Front End
Operating Temperature: -20°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 133 A