Продукція > HUAJING > HFGM300D12V3
HFGM300D12V3
HFGM300D12V3 HUAJING
HFGM300D_ser.pdf
Виробник: HUAJING
Category: IGBT modules
Description: Module: IGBT; transistor/transistor; IGBT half-bridge; Ic: 300A
Type of semiconductor module: IGBT
Semiconductor structure: transistor/transistor
Topology: IGBT half-bridge
Max. off-state voltage: 1.2kV
Collector current: 300A
Case: V3 62MM
Application: for UPS; Inverter
Electrical mounting: FASTON connectors; screw
Gate-emitter voltage: ±30V
Pulsed collector current: 600A
Mechanical mounting: screw
Technology: PT
на замовлення 7 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: IGBT modules, Description: Module: IGBT; transistor/transistor; IGBT half-bridge; Ic: 300A, Type of semiconductor module: IGBT, Semiconductor structure: transistor/transistor, Topology: IGBT half-bridge, Max. off-state voltage: 1.2kV, Collector current: 300A, Case: V3 62MM, Application: for UPS; Inverter, Electrical mounting: FASTON connectors; screw, Gate-emitter voltage: ±30V, Pulsed collector current: 600A, Mechanical mounting: screw, Technology: PT.
Інші пропозиції HFGM300D12V3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFGM300D12V3 Виробник : Huajing IGBT Half Bridge, 1200V, 300A (аналог FF300R12KS4) Група товару: Силові IGBT-модулі Од. вим: шт