HFI-100505-10NJ
HFI-100505-10NJ Jaro Components Inc.
Jaro_Ind_Chip_SM_HFI_HighFrequencyMultilayer.pdf
Виробник: Jaro Components Inc.
Description: FIXED IND 10NH 300MA 420MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 420mOhm Max
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 3.2GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Inductance: 10 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10NH 300MA 420MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 420mOhm Max, Q @ Freq: 8 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 3.2GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Inductance: 10 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFI-100505-10NJ HFI-100505-10NJ Виробник : Jaro Components Inc. Jaro_Ind_Chip_SM_HFI_HighFrequencyMultilayer.pdf Description: FIXED IND 10NH 300MA 420MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance: 10 nH
Current Rating (Amps): 300 mA