HFI-160808-2N2S
HFI-160808-2N2S Jaro Components Inc.
Jaro_Ind_Chip_SM_HFI_HighFrequencyMultilayer.pdf
Виробник: Jaro Components Inc.
Description: FIXED IND 2.2NH 1A 100 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.3nH
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 100mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 6GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 1 A
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2NH 1A 100 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.3nH, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 100mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 6GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Inductance: 2.2 nH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFI-160808-2N2S HFI-160808-2N2S Виробник : Jaro Components Inc. Jaro_Ind_Chip_SM_HFI_HighFrequencyMultilayer.pdf Description: FIXED IND 2.2NH 1A 100 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.3nH
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 10 @ 100MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 1 A