HFW10R-2STAE1H1LF Amphenol ICC (FCI)
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN FPC TOP 10POS 1.00MM R/A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції HFW10R-2STAE1H1LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFW10R-2STAE1H1LF HFW10R-2STAE1H1LF Виробник : Amphenol FCI flexconnectors_100mm-2584916.pdf FFC & FPC Connectors FFC/FPC CONN