Продукція > AMPHENOL FCI > HFW10S-2STAE1LF
HFW10S-2STAE1LF
HFW10S-2STAE1LF Amphenol FCI
hfw_s-2stae1lf-1365441.pdf
Виробник: Amphenol FCI
FFC & FPC Connectors 10 P 1mm Pitch Cnctr Top Entry Surf Mount
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFW10S-2STAE1LF Виробник : Amphenol FCI hfw_s-2stae1lf.pdf Description: CONN FPC VERT 10POS 1MM SMD