Продукція > AMPHENOL FCI > HFW11R-2STE1H1LF
HFW11R-2STE1H1LF
HFW11R-2STE1H1LF Amphenol FCI
10149903.pdf
Виробник: Amphenol FCI
FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, HFW-R series, 11 Position, Top Side Contact, Side Entry Surface Mount Non-ZIF Connector, Tin plated Terminals, Halogen free.
на замовлення 3250 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFW11R-2STE1H1LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) 10149903.pdf Description: CONN FFC FPC TOP 11POS 1MM R/A