HFW12R-1STE1LF
HFW12R-1STE1LF Amphenol ICC (FCI)
hfw01lf.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN FFC BOTTOM 12POS 1.00MM R/A
на замовлення 1467 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції HFW12R-1STE1LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFW12R-1STE1LF Виробник : Amphenol FCI hfw01lf-1365376.pdf FFC & FPC Connectors 1mm 12 POS SMT
HFW12R-1STE1LF HFW12R-1STE1LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) hfw01lf.pdf Description: CONN FFC BOTTOM 12POS 1.00MM R/A