Продукція > AMPHENOL FCI > HFW12S-2STAE1LF
HFW12S-2STAE1LF
HFW12S-2STAE1LF Amphenol FCI
hfw_s-2stae1lf.pdf
Виробник: Amphenol FCI
FFC & FPC Connectors HFW12S-2STAE1LF-FFC/FPC CONN
на замовлення 566 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FPC VERT 12POS 1MM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 100V, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 12, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.209" (5.30mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Glass Filled, Cable End Type: Tapered, Flat Flex Type: FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Vertical - 1 Sided.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFW12S-2STAE1LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) hfw_s-2stae1lf.pdf Description: CONN FPC VERT 12POS 1MM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 12
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.209" (5.30mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm