Продукція > AMPHENOL FCI > HFW14R-2STE1H1LF
HFW14R-2STE1H1LF
HFW14R-2STE1H1LF Amphenol FCI
Виробник: Amphenol FCI
FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, HFW-R series, 14 Position, Top Side Contact, Side Entry Surface Mount Non-ZIF Connector, Tin plated Terminals, Halogen free.
на замовлення 3695 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFW14R-2STE1H1LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) Description: CONN FFC FPC TOP 14POS 1MM R/A
товару немає в наявності