HFW18R-1STE1LF
HFW18R-1STE1LF AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
FRCIS36597-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - HFW18R-1STE1LF - CONNECTOR, FFC/FPC, 18POS, 1ROW, 1MM
tariffCode: 0
rohsCompliant: YES
FFC/FPC-Dicke: 0
Kontaktüberzug: Tin Plated Contacts
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Phosphor Bronze
Ausführung: Receptacle
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 0
euEccn: NLR
Kontaktposition: Bottom
Produktpalette: FCI HFW-R Series
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Surface Mount
Anzahl der Reihen: 1 Row
Rastermaß: 0
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (12-Jan-2017)
на замовлення 660 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC FPC BOTTOM 18POS 1MM RA, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 100V, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 18, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.075" (1.90mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Glass Filled, Cable End Type: Straight or Tapered, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Bottom.
Інші пропозиції HFW18R-1STE1LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 201 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
HFW18R-1STE1LF HFW18R-1STE1LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) hfw01lf.pdf Description: CONN FFC FPC BOTTOM 18POS 1MM RA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 18
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.075" (1.90mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm