HFW1V2215H200K
HFW1V2215H200K Bussmann / Eaton
Eaton_10202023_hfw1v22xxh_high_current_flat_wire_p-3359213.pdf
Виробник: Bussmann / Eaton
Power Inductors - SMD Flat Wire IND, 22*22*18mm, 20uH, 14.3A, 6.4m?, 3Pads, SMT
на замовлення 280 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук