HFW20R-2STE1H1LF
HFW20R-2STE1H1LF Amphenol ICC (FCI)
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN FFC FPC TOP 20POS 1MM R/A
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, HFW-R series, 20 Position, Top Side Contact, Side Entry Surface Mount Non-ZIF Connector, Tin plated Terminals, Halogen free..
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFW20R-2STE1H1LF HFW20R-2STE1H1LF Виробник : Amphenol FCI FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, HFW-R series, 20 Position, Top Side Contact, Side Entry Surface Mount Non-ZIF Connector, Tin plated Terminals, Halogen free.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
HFW20R-2STE1H1LF HFW20R-2STE1H1LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) Description: CONN FFC FPC TOP 20POS 1MM R/A