Продукція > AMPHENOL FCI > HFW21S-2STAE9LF
HFW21S-2STAE9LF Amphenol FCI
hfw_s-2stae1lf.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Description: CONN FPC VERT 21POS 1.00MM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors STR 21P SURFACE MNT 1MM PITCH CONNECTOR.
Інші пропозиції HFW21S-2STAE9LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFW21S-2STAE9LF HFW21S-2STAE9LF Виробник : Amphenol FCI sc-hfws06-1298318.pdf FFC & FPC Connectors STR 21P SURFACE MNT 1MM PITCH CONNECTOR