Продукція > AMPHENOL FCI > HFW24R-2STE1H1LF
HFW24R-2STE1H1LF
HFW24R-2STE1H1LF Amphenol FCI
flexconnectors_100mm_hfw_r.pdf
Виробник: Amphenol FCI
FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, HFW-R series, 24 Position, Top Side Contact, Side Entry Surface Mount Non-ZIF Connector, Tin plated Terminals, Halogen free.
на замовлення 1918 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC FPC TOP 24POS 1MM R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 100V, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 24, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.075" (1.90mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free, Cable End Type: Straight or Tapered, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Top.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFW24R-2STE1H1LF HFW24R-2STE1H1LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) flexconnectors_100mm_hfw_r.pdf Description: CONN FFC FPC TOP 24POS 1MM R/A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 24
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.075" (1.90mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm