HFW24S-2STE1HLF
HFW24S-2STE1HLF Amphenol ICC (FCI)
flexconnectors_100mm_hfw_s.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN FFC FPC VERT 24POS 1MM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 24
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.209" (5.30mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm, 0.33mm
Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled, Halogen Free
Cable End Type: Straight, Tapered
Flat Flex Type: FFC, FPC
Connector/Contact Type: Contacts, Vertical - 1 Sided
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC FPC VERT 24POS 1MM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 100V, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 24, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.209" (5.30mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, 0.33mm, Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled, Halogen Free, Cable End Type: Straight, Tapered, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Vertical - 1 Sided.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFW24S-2STE1HLF HFW24S-2STE1HLF Виробник : Amphenol FCI flexconnectors_100mm_hfw_s.pdf FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, HFW Straight series, 24 Position, Top Entry Surface Mount, Tin plating, Non-ZIF, Halogen-free .
на замовлення 1799 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
HFW24S-2STE1HLF HFW24S-2STE1HLF Виробник : Amphenol ICC (FCI) flexconnectors_100mm_hfw_s.pdf Description: CONN FFC FPC VERT 24POS 1MM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 24
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Termination: Solder