Продукція > AMPHENOL FCI > HFW26R-1STE1LF
HFW26R-1STE1LF
HFW26R-1STE1LF Amphenol FCI
sc-hfwr02-943142.pdf
Виробник: Amphenol FCI
FFC & FPC Connectors 26P SIDE ENTRY SMT LIF LOWER CONTACT
на замовлення 3900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC FPC BOTTOM 26POS 1MM RA, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 100V, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 26, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.075" (1.90mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Glass Filled, Cable End Type: Straight or Tapered, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Bottom.
Інші пропозиції HFW26R-1STE1LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFW26R-1STE1LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) hfw01lf.pdf Description: CONN FFC FPC BOTTOM 26POS 1MM RA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 26
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.075" (1.90mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm