Продукція > AMPHENOL FCI > HFW27S-2STE1LF
HFW27S-2STE1LF
HFW27S-2STE1LF Amphenol FCI
hfw_s-2ste1lf-1365432.pdf
Виробник: Amphenol FCI
FFC & FPC Connectors 27P TOP ENTRY SMT NON-ZIF
на замовлення 890 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC FPC VERT 27POS 1MM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 100V, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 27, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.209" (5.30mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, 0.33mm, Housing Material: Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Glass Filled, Cable End Type: Straight, Tapered, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Vertical - 1 Sided, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції HFW27S-2STE1LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFW27S-2STE1LF HFW27S-2STE1LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) hfw_s-2ste1lf.pdf Description: CONN FFC FPC VERT 27POS 1MM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 27
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.209" (5.30mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm, 0.33mm
Housing Material: Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Glass Filled
Cable End Type: Straight, Tapered
Flat Flex Type: FFC, FPC
Connector/Contact Type: Contacts, Vertical - 1 Sided
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 27
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Termination: Solder