HFZ 1005PF-100T40
HFZ 1005PF-100T40 TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HFZ1005PF-Series-2021_08.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 10 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER LINE F
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 4A
DC Resistance (DCR) (Max): 18mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 10 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 6575 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER LINE F, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Current Rating (Max): 4A, DC Resistance (DCR) (Max): 18mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 10 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFZ 1005PF-100T40 HFZ 1005PF-100T40 Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HFZ1005PF-Series-2021_08.pdf Description: 10 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER LINE F
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 4A
Number of Lines: 1