HFZ 2012PF-300T85
HFZ 2012PF-300T85 TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HFZ%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Current Rating (Max): 8.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 4mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 30 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 3808 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.041" (1.05mm), Current Rating (Max): 8.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 4mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 30 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFZ 2012PF-300T85 HFZ 2012PF-300T85 Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HFZ%20Series.pdf Description: FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Current Rating (Max): 8.5A
Number of Lines: 1