HFZ 2012PF-601T23
HFZ 2012PF-601T23 TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HFZ2012PF-Series-2022_07.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 600 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER, SIGN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Current Rating (Max): 2.3A
DC Resistance (DCR) (Max): 60mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: 600 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER, SIGN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.041" (1.05mm), Current Rating (Max): 2.3A, DC Resistance (DCR) (Max): 60mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFZ 2012PF-601T23 HFZ 2012PF-601T23 Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HFZ2012PF-Series-2022_07.pdf Description: 600 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER, SIGN
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Current Rating (Max): 2.3A
Part Status: Active
Number of Lines: 1