Продукція > L-COM > HG2402PUL-100IPEX
HG2402PUL-100IPEX L-Com
Виробник: L-Com
HG2402PUL-100IPEX
на замовлення 182 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 76
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT PCB 2400MHZ 2DBI IPEX CON 48, Packaging: Bag, Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Applications: Bluetooth, WLAN, Gain: 2dBi, Termination: I-PEX, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HG2402PUL-100IPEX HG2402PUL-100IPEX Виробник : L-com Description: ANT PCB 2400MHZ 2DBI IPEX CON 48
Packaging: Bag
Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Applications: Bluetooth, WLAN
Gain: 2dBi
Termination: I-PEX
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz
RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi
товару немає в наявності
HG2402PUL-100IPEX HG2402PUL-100IPEX Виробник : L-Com Antennas ANT PCB 2400MHz 2dBi IPEX CON 48x3mm