Продукція > L-COM > HG2458-04PU-100IPEX
HG2458-04PU-100IPEX L-Com
Виробник: L-Com
HG2458-04PU-100IPEX
на замовлення 156 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT PCB 2400/5200-5800MHZ 2.5/4., Packaging: Bag, Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz, Applications: WLAN, Gain: 2.5dBi, 4.5dBi, Termination: I-PEX, Number of Bands: 2, VSWR: 2.5, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.006" (0.16mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.5GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 5 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bag
Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz
Applications: WLAN
Gain: 2.5dBi, 4.5dBi
Termination: I-PEX
Number of Bands: 2
VSWR: 2.5
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.006" (0.16mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.5GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 5 W