Продукція > L-COM > HG2458-09U-PRO
HG2458-09U-PRO
HG2458-09U-PRO L-com
HG2458-09U-PRO_2D.pdf
Виробник: L-com
Description: ANTOMNI 2.4/5.8GHZ 9DBI
Packaging: Bag
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.73GHz ~ 5.85GHz
Applications: 802.11a/b/g, ISM, Wi-Fi
Gain: 9dBi, 9dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 2
VSWR: 1.6
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 50.787" (1290.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.79GHz
RF Family/Standard: General ISM, WiFi
Power - Max: 100 W
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANTOMNI 2.4/5.8GHZ 9DBI, Packaging: Bag, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.73GHz ~ 5.85GHz, Applications: 802.11a/b/g, ISM, Wi-Fi, Gain: 9dBi, 9dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 2, VSWR: 1.6, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 50.787" (1290.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.79GHz, RF Family/Standard: General ISM, WiFi, Power - Max: 100 W.