Продукція > L-COM > HG2458-10DP
HG2458-10DP
HG2458-10DP L-com
ds_HG2458-10DP.pdf
Виробник: L-com
Description: ANTPANEL 2.4/5.8GHZ 10DBI
Packaging: Bag
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.85GHz
Applications: 802.11a/b/g/-c, ISM, Wi-Fi, WLAN
Gain: 8dBi, 10dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 2
VSWR: 2, 2.3
Antenna Type: Panel
Height (Max): 3.543" (90.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.375GHz
RF Family/Standard: General ISM, WiFi
Power - Max: 50 W
на замовлення 23 шт:
Написати відгук
Description: ANTPANEL 2.4/5.8GHZ 10DBI, Packaging: Bag, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.85GHz, Applications: 802.11a/b/g/-c, ISM, Wi-Fi, WLAN, Gain: 8dBi, 10dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 2, VSWR: 2, 2.3, Antenna Type: Panel, Height (Max): 3.543" (90.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.375GHz, RF Family/Standard: General ISM, WiFi, Power - Max: 50 W.