Продукція > L-COM > HG2458-11XP
HG2458-11XP L-Com
Виробник: L-Com
Multi-Band 2.4/4.9-5.8 GHzCross Polarized Flat Panel Antenna
на замовлення 53 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANTFLAT PNL 2.4/5GHZ 8/11DBI, Packaging: Bag, Mounting Type: Pole Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.85GHz, Applications: 802.11a/b/g/n/ac, WLAN, Gain: 9dBi, 11dBi, Termination: N Type Female (2), Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Panel, Height (Max): 1.400" (35.55mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.375GHz, RF Family/Standard: Cellular, WiFi, Power - Max: 25 W.
Інші пропозиції HG2458-11XP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HG2458-11XP HG2458-11XP Виробник : L-com Description: ANTFLAT PNL 2.4/5GHZ 8/11DBI
Packaging: Bag
Mounting Type: Pole Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.85GHz
Applications: 802.11a/b/g/n/ac, WLAN
Gain: 9dBi, 11dBi
Termination: N Type Female (2)
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Panel
Height (Max): 1.400" (35.55mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.375GHz
RF Family/Standard: Cellular, WiFi
Power - Max: 25 W